cs

Aktivity

Aktivity

Jízda na koni

Součástí Resortu Smrčina jsou stáje, kde jsou v současnosti ustájeni dva koně, Wiki a Igor. Nabízíme vám lekce základů jízdy na koni, od krátkých, hodinových až po několikahodinové výlety po okolní přírodě. Proto, abyste si aktivit s koňmi užili, je ale třeba respektovat pokynů pro jezdce zde. 

Ceník jízd na koni naleznete zde.

Prohlášení - SOUHLAS S JÍZDOU NA KONI NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ 

 

Dětské hřiště

Bojíte se, že se vaše děti budou nudit? Nebudou! Součástí Resortu Smrčina je totiž i venkovní dětské hřiště, na které je velmi dobře vidět z terasy penzionu. Součástí hřiště je i pískoviště a travnatá plocha pro další aktivity.

Houby

Houbaříte rádi, jíte rádi houby? Ať tak nebo tak, okolí Resortu Smrčina je ideální pro houbaře. Jen pár kroků a jste v lese. 

Golf

Jste vášnivými golfisty? Podlehli jste krásám golfu? Mohli byste hrát golf každý den? Pokud ano, tak právě u nás jste správně! V blízkém okolí Resortu Smrčina se nachází několik krásných hřišť.

 • Golf Club Luby: 9-ti jamkové hřiště. Vzdálenost od Resortu Smrčina 6,8 km, cca 10-15 min. autem. Více informací naleznete zde
 • Golf Resort Františkovy Lázně: 18-ti jamkové hřiště v mezinárodní klasifikaci označené jako superior. Vzdálenost od Resortu Smrčina 17,9 km, cca 20-25 min. autem. Více informací naleznete zde.
 • Golf Club Sokolov: 18-ti jamkové hřiště. Vzdálenost od Resortu Smrčina 32,3 km, cca 30-35 min. autem. Více informací naleznete zde.

Nechce se vám řídit? Chcete si dát na hřišti pivko, vínko, nebo jiný alkoholický nápoj? Nebo jste jednoduše příliš unavení? Není problém. Na hřiště vás z Resortu Smrčina odvezeme a i přivezeme. K dispozici máme auto až pro 8 golfistů najednou. Cena za odvoz je uvedena v ceníku.

Ceník hřišť je uveden na stránkách jednotlivých hřišť. 


Cyklistika

Resort Smrčina je přímo na trase Krušnohorské Magistrály, avšak terén není ještě až tak kopcovitý. Okolí vybízí k různorodým cyklovýletům po okolí. Připravili jsme pro vás turistického průvodce po Smrčině a blízkém okolí. Průvodce ke stažení zde.


Běh

Stačí se správně obléct, nazout ty správné boty a můžete vyběhnout.

A to jak po polních cestách, tak i nízkofrekventovaných silničkách. Dáme vám k dispozici průvodce po Smrčině a blízkém okolí, to abyste nezabloudili a kdyby, tak nám zavoláte a my pro vás přijedeme.

 

Návštěva pramene

V blízkosti Resortu Smrčina se nachází přírodní pitný pramen. Ten budete moci ochutnat nejen přímo na Penzionu, ale i po krátké nedaleké procházce přímo k prameni. Procházka na půl hodinku.

Koupání na pískovně

Nechce se vám nic, jste ochotni maximálně jen ležet. Navíc počasí vás přímo vybízí k nicnedělání? A přitom chcete být v přírodě?

V blízkosti Resortu Smrčina jsou zatopené doly po těžbě písku. Krásná voda, úžasná okolní příroda. Když se vám nechce koupat, stačí se jen natáhnout na deku a koukat do nebe. K pískovně dojedete třeba na kole, které vám rádi půjčíme a nebo vás na pískovnu odvezeme a i z ní přivezeme. 

Pobytové balíčky

Novinky

 • Pronájem celého resortu

  Hledáte s přáteli vhodné místo, kde byste se zrelaxovali a hlavně, byli spolu? Neváhejte a pronajměte si celý resort Smrčina za skvělou cenu v průběhu celého roku. K dispozici Vám bude 5 pokojů s celkovou kapacitou až 18 lůžek (14+4).

 • Nový resort, nové webové stránky

  Vítejte v novém Resortu Smrčina. Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt na Smrčině již dnes!

 • Široká nabídka pobytů

  Vyberte si ze široké nabídky našich pobytových balíčků. Užijte si romantiku na Smrčině, rodinný pobyt nebo pobyt pro seniory. Nabídku pobytů naleznete zde. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..