cs

Aktivity

Aktivity

Jízda na koni

Součástí Resortu Smrčina jsou stáje, kde jsou v současnosti ustájeni dva koně, Wiki a Igor. Nabízíme vám lekce základů jízdy na koni, od krátkých, hodinových až po několikahodinové výlety po okolní přírodě. Proto, abyste si aktivit s koňmi užili, je ale třeba respektovat pokynů pro jezdce zde. 

Ceník jízd na koni naleznete zde.

Prohlášení - SOUHLAS S JÍZDOU NA KONI NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ 

 

Dětské hřiště

Bojíte se, že se vaše děti budou nudit? Nebudou! Součástí Resortu Smrčina je totiž i venkovní dětské hřiště, na které je velmi dobře vidět z terasy penzionu. Součástí hřiště je i pískoviště a travnatá plocha pro další aktivity.

Houby

Houbaříte rádi, jíte rádi houby? Ať tak nebo tak, okolí Resortu Smrčina je ideální pro houbaře. Jen pár kroků a jste v lese. 

Golf

Jste vášnivými golfisty? Podlehli jste krásám golfu? Mohli byste hrát golf každý den? Pokud ano, tak právě u nás jste správně! V blízkém okolí Resortu Smrčina se nachází několik krásných hřišť.

  • Golf Club Luby: 9-ti jamkové hřiště. Vzdálenost od Resortu Smrčina 6,8 km, cca 10-15 min. autem. Více informací naleznete zde
  • Golf Resort Františkovy Lázně: 18-ti jamkové hřiště v mezinárodní klasifikaci označené jako superior. Vzdálenost od Resortu Smrčina 17,9 km, cca 20-25 min. autem. Více informací naleznete zde.
  • Golf Club Sokolov: 18-ti jamkové hřiště. Vzdálenost od Resortu Smrčina 32,3 km, cca 30-35 min. autem. Více informací naleznete zde.

Nechce se vám řídit? Chcete si dát na hřišti pivko, vínko, nebo jiný alkoholický nápoj? Nebo jste jednoduše příliš unavení? Není problém. Na hřiště vás z Resortu Smrčina odvezeme a i přivezeme. K dispozici máme auto až pro 8 golfistů najednou. Cena za odvoz je uvedena v ceníku.

Ceník hřišť je uveden na stránkách jednotlivých hřišť. 


Cyklistika

Resort Smrčina je přímo na trase Krušnohorské Magistrály, avšak terén není ještě až tak kopcovitý. Okolí vybízí k různorodým cyklovýletům po okolí. Připravili jsme pro vás turistického průvodce po Smrčině a blízkém okolí. Průvodce ke stažení zde.


Běh

Stačí se správně obléct, nazout ty správné boty a můžete vyběhnout.

A to jak po polních cestách, tak i nízkofrekventovaných silničkách. Dáme vám k dispozici průvodce po Smrčině a blízkém okolí, to abyste nezabloudili a kdyby, tak nám zavoláte a my pro vás přijedeme.

 

Návštěva pramene

V blízkosti Resortu Smrčina se nachází přírodní pitný pramen. Ten budete moci ochutnat nejen přímo na Penzionu, ale i po krátké nedaleké procházce přímo k prameni. Procházka na půl hodinku.

Koupání na pískovně

Nechce se vám nic, jste ochotni maximálně jen ležet. Navíc počasí vás přímo vybízí k nicnedělání? A přitom chcete být v přírodě?

V blízkosti Resortu Smrčina jsou zatopené doly po těžbě písku. Krásná voda, úžasná okolní příroda. Když se vám nechce koupat, stačí se jen natáhnout na deku a koukat do nebe. K pískovně dojedete třeba na kole, které vám rádi půjčíme a nebo vás na pískovnu odvezeme a i z ní přivezeme. 

Pobytové balíčky

Novinky

  • Pronájem celého resortu

    Hledáte s přáteli vhodné místo, kde byste se zrelaxovali a hlavně, byli spolu? Neváhejte a pronajměte si celý resort Smrčina za skvělou cenu v průběhu celého roku. K dispozici Vám bude 5 pokojů s celkovou kapacitou až 18 lůžek (14+4).

  • Nový resort, nové webové stránky

    Vítejte v novém Resortu Smrčina. Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt na Smrčině již dnes!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..