cs

Bar & sklípek

 

Bar

Svou polohou nemá Smrčina až tak daleko k Plzni. Protože život je krátký, nechceme dělat kompromisy. Proto přijďte k nám a dejte si jeden z pokladů našeho národa.

Dejte si to pravé pivo, dejte si Pilsner Urquell. A pokud je třeba libo něčeho ostřejšího, i toto je samozřejmostí. Jen a pouze pravé originály, ať českých či světových značek. Nebo jen kávičku? Kávu jedině čerstvě mletou!

Sklípek 

Máte rádi dobré víno? Tak to jste v Resortu Smrčina správně. Nechte pohladit své chuťové pohárky výběrovými víny z vinic Moravy, Severní Itálie a prosluněného Toscánska, navíc v jedinečném kamenném sklípku, kde čas jako by nebyl.

V zimě je možné atmosféru umocnit praskáním ohně v krbu. Kdykoli je možné si ve sklípku i zazpívat, zatančit a dokonce si i poslechnout živou hudbu v podání profesionálního zpěváka v doprovodu živé hry na piano.

Pobytové balíčky

Novinky

  • Pronájem celého resortu

    Hledáte s přáteli vhodné místo, kde byste se zrelaxovali a hlavně, byli spolu? Neváhejte a pronajměte si celý resort Smrčina za skvělou cenu v průběhu celého roku. K dispozici Vám bude 5 pokojů s celkovou kapacitou až 18 lůžek (14+4).

  • Nový resort, nové webové stránky

    Vítejte v novém Resortu Smrčina. Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt na Smrčině již dnes!

  • Široká nabídka pobytů

    Vyberte si ze široké nabídky našich pobytových balíčků. Užijte si romantiku na Smrčině, rodinný pobyt nebo pobyt pro seniory. Nabídku pobytů naleznete zde. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..