cs

Služby

Služby

Živá hudba

Podle přání našich zákazníků dokážeme zajistit živou hudbu pro poslech, zpěv a tanec, a to do prostoru sklípku. Živě si můžete poslechnout pianistu a zpěváka, kteří hrají široký repertoár jak českých, tak i zahraničních interpretů. Jedná se o jedinečný zážitek, ideální pro skupiny menšího počtu lidí, neboť kapacita sklípku je omezena 18 místy. Cena za večerní hraní je uvedena v ceníku.

S jistou nepravidelností pak pořádáme venkovní páteční a sobotní hraní a zpívání. A to především s ohledem na počasí. Proto sledujte náš facebook a nebo se předem optejte emailem nebo telefonicky.

Živá hudbaČasCena
Pianista + zpěvák (živě hra na piáno + zpěv) 4 hodiny 4900 Kč


Masáže, tepelný zábal zad, šíje

Masáže dokážou uvolnit, uklidnit, potěšit mysl, tím zmírnit stres a zlepšit náladu. Nabízíme proto pro obnovu vašich fyzických i duševních sil širší spektrum masáží prováděných zkušeným masérem a možnost tepelného zábalu zad, šíje.Objednat masáž je třeba minimálně 24 hodin před požadovaným datem a časem masáže.

Ceník masáží naleznete zde.

Přeprava hotelových hostů

Hostům ubytovaným v Resortu Smrčina nabízíme přepravu na různá místa v okolí.

PřepravaČR sazbaEU sazba
Osobní kombi: řidič+4 místa 15 Kč/ km 16,50 Kč/ km

Transit: řidič+8 míst 25 Kč/ km 27,50 Kč/ km

Půjčovna sportovního vybavení

Půjčovna kol, raftů, pádel, konve, vest.

Cena dohodou!

Pobytové balíčky

Novinky

  • Pronájem celého resortu

    Hledáte s přáteli vhodné místo, kde byste se zrelaxovali a hlavně, byli spolu? Neváhejte a pronajměte si celý resort Smrčina za skvělou cenu v průběhu celého roku. K dispozici Vám bude 5 pokojů s celkovou kapacitou až 18 lůžek (14+4).

  • Nový resort, nové webové stránky

    Vítejte v novém Resortu Smrčina. Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt na Smrčině již dnes!

  • Široká nabídka pobytů

    Vyberte si ze široké nabídky našich pobytových balíčků. Užijte si romantiku na Smrčině, rodinný pobyt nebo pobyt pro seniory. Nabídku pobytů naleznete zde. 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..